noambarn: (Default)
2017-01-17 02:52 pm

עוד שניה זה קורה

רוית כבר עברה את התאריך המשוער ואנחנו דרוכים ומצפים ללידה שאוטוטו מגיעה

החדר, הבגדים, העגלה, הכל מוכן לבואה של הנסיכה

וגם אנחנו מוכנים..כך לפחות אני מקווה

ואם לא, אז לא נורא, נתרגל ונהיה מוכנים תוך כדי תנועה

תינוקת ראשונה, לא יודעים למה לצפות, כולם מכינים אותנו ללילות בלי שינה, לאיבוד העצמאות, איבוד הזוגיות

אבל אל דבר אחד כולם מסכימים - תתכוננו לאהוב כפי שלא אהבתם מעולם

אני נרגש, מאוד נרגש

ורוית? כרגע בעיקר רוצה להיות כבר אחרי זה
noambarn: (Default)
2016-10-10 11:05 am

מעניין מאוד! רפואה טבעית

ריפוי על ידי צמחי מרפא

noambarn: (Default)
2016-09-27 02:04 pm

לא עוד! ימים קשים במדינה שלנו

אני באמת מנסה, אולי אפילו יותר מידי! להבין את המדיניות פה. ולמה הכל כל כך יקר, מנסה,ולא מצליח
אנחנו מתים לקנות את הדירה בה אנו גרים, בעל הבית היה שמח לבוא לקראתנו במחיר, אך אנו לא מצליחים לצערנו לגשר על הפער הכספי שבניינו. ואנ אומר שהפער הוא רק בתפיסת השוק את ערך הנכס. וזהו!
אנחנו אפילו משלמים עליה ביטוח דירה במחיר מצוין בחברת כלל ביטוח, אז כבר רוצה שתהיה שלנו.
מה כבר ביקשנו?!
מיואש!במציאות ישראלית השרדותית# כנראה שזה לא הכל!
noambarn: (Default)
2016-08-01 11:22 am

הכל מובן ובכל זאת

אישתי שתחייה בהריון, אני אדם רגוע מטבעי חוץ מבעבודה שם לפעמים אני נדרש להיות קצת יותר לחוץ ועצבני. אך בסך הכל באמת שלוו. בימים אלה עובר עליה גל הורמונים מטורף בתוספת חום של אוגוסט שלא מוסיף לה הלחנניות. ואני פה עומד לי המום. מי זו האשה הזו? ואיך לעזאזאל אני יכול לעזור לה?
כשאני מנסה לעזור היא כועסת, כשאני מנסה להתרחק היא כועסת באמת חסר אונים. בא לי לצעוק הצילוווווו
לפעמים לא בא לי לחזור הביתה, אך יסורי המצפון הורגים אותי, ואז בבית אני מוצא עצמי קצת מתחרט. יש עוד כמה חודשים להריון מקווה שלא כל הזמן היא תהיה ככה. כי אני מתחיל לאבד את זה, הצעתי לה לצאת לבלות קצת ולפגוש חברות, אך היא כבדה אין לה חשק לכלום. לא טוב אבל לא יכול ללחוץ יותר מידי...
ברוך שעשה ני גבר!
noambarn: (Default)
2015-12-12 11:35 pm

כשגבר אוהב להיות במטבח

רווית אומרת שזה סקסי בעיניה שאני אוהב לבשל. מה לעשות, מגיל צעיר אהבתי להיות במטבח, לבשל, לעשות קינוחים, לאפות, לעשות כל מיני ניסויים עם חומרים שונים. עוברי זו הייתה דרך נפלאה לבטא את היצירתיות המופלאה שיש לי. לא לכל הגברים זה מתאים, יש כאלה שרואים בזה פחיתות כבוד אפילו. אבל אני מזכיר שרוב השפים הכי גדולים בעולם הם בכלל גברים!
אז למה לא בעצם?
noambarn: (Default)
2015-12-12 11:33 pm

הגשמת חלומות

פתאום התחשק לנו להחליף אוטו. ככה סתם באמצע החיים. וזה לא שהאוטו שלנו לא היה טוב או התקלקל חלילה. פשוט יש רגעים שזה נדמה כפינוק, וזה מה שבא לך לעשות - להתפנק עם אוטו חדש ורענן.
בדקנו מאיפה יבוא הכסף, ניסינו לגרד מפה ומשם ובסוף החלטנו על משיכת קרן השתלמות דרך כלל ביטוח שזו הייתה אופציה נפלאה מבחינתנו למימוש החלומות.
עכשיו נעים לנו עם ריח הנילונים החדשים באוויר..
noambarn: (Default)
2015-05-17 11:16 am

מתחיל בחיפוש אחר פסטיבלים בעולם


יש כל כך הרבה פסטיבלים בעולם, נורא קשה לבחור ובמצבים כאלו עדיף לקרוא ברשת ולהסתכל ביוטיוב על סרטונים מכל השנים. אני יודע שיש אתרים שלמים שמכילים את כל האירועי הקיץ ובהם אני יכול לקבל מושג מהו הפסטיבל הכי מומלץ לאף לראות את העוליות שלהם.
noambarn: (Default)
2015-05-17 11:11 am

לקראת הנסיעה

עונת הפסטיבלים החלה, ואני השנה לא מוותר לבלות בפסטיבל האהוב עליי, זו הפעם השניה שאני עושה את זה, עד היום לא התאכזבתי, מה שטוב בזה שאני נחשף לתחומים שונים, להקות וזמרים, אנשים ונופים מדהימים. השנה עוד לא החלטתי לאן זה יהיה, אני מתבלט, מה שבטוח שזה יהיה באירופה, בירת הפסטיבלים. למזלי הספקתי לעשות כבר ביטוח נסיעות לחול כלל ביטוח, אני סומך עליהם, ובדרך כלל אני פונה רק אליהם, שמדובר בפעילות מהסוג הזה.

איתמר חבר שלי חושב שכדאי שניסע ללונדון או פריז, אני דווקא חשבתי על ברצלונה, אבל הכל תלוי בשאר החברים, אני משער שנעשה גם השנה איזושהי הצבעה, והרב יקבע כרגיל. 

עוד דבר שאני צריך לקחת בחשבון זה מזג האוויר, והעלות כמובן, לא לכולם יש תקציב לנסיעה כזו, חלקם כבר קבעו נסיעה עם בת הזוג, ככה שצריך לבחור ביעד ממוזל. 


noambarn: (Default)
2015-03-20 02:56 pm

לזרוק את הגלשנים שלי

כבר כמה שנים שאני מחזיק ב 2 גלשנים מאוד עתיקים, בעלי ערך סנטימטלי, לא מוסבר. הם מרוטים מכל כיוון, שבורים ולא ניתן לחדש אותם. שמרתי אותם שנים אצל אמא שלי במחסן, עד אותה שיחה לפני הנקיון, שגרמה לי להבין שאני חייב לזרוק אותם לפח. אז הצטלמתי עם שניהם, והנחתי אותם ליד הזבל, תוך שעה הם נעלמו, כנראה מישהו אהב את הצבעים הזרחניים שלהם והחליט לקחת אותם אליו.

כמה שהם ליוו אותי בתקופת הילדות, את הראשון קיבלתי מסבתא, שתמיד אמרה כמה חשוב שהילד יפתח שיווי משקל, ואת השני קיבלתי מסבא מצד שני, שאמר לי שאם אני אוהב את הים, לא יכול להיות שלא יהיה לי גלשן.

היום בכל מקום בו אני רוצה לגלוש, אני יכול לשכור ציוד, זה לא עולה הרבה ויש המון סוגים. אז הנה סרטון, שנותן השראה לכל גולש חובבן ומקצועי.
noambarn: (Default)
2015-03-13 02:33 pm

לגלות מחדש את הרצליה

את החג השני, החלטתי לחגוג עם חברים, היה נדמה לי שמזג האוויר הזה יהרוס לנו את כל התוכניות, כי בחרנו להגיע לטייל במרינה של הרצליה. יש משהו בהרצליה שאני ממש אוהב, אפשר לצאת שם לריצה, ליהנות מהחוף, לטייל במסעדות ולפגוש הרבה אנשים. הם יודעים לחיות ההרצלניים האלו. זו הסיבה שבחרנו להזמין את מלון הרודס בהרצליה של רשת פתאל, הוא על הים ממש, הנוף מדהים, והוא גם יחסית חדש.

אני נוהג ללכת הרבה אליהם, אפשר לומר מגיל צעיר, ושמתרגלים למשהו, קשה לשנות את ההרגל, בפרט אם הוא טוב. העיצוב, השקט, התחושה של החג, הנעימו לנו ממש את הזמן. אמא שלי ואבא שלי בחרו להישאר בבית ולא להצטרף, אבל אחרי שראו את התמונות, הם הבינו כמה חבל שלא הזמינו מקום גם כן. 
בשעה 18:00 נצא לטיול שקיעה, אני ממש מקווה שהגשם לא יהרוס לנו את היום... היה גשום ברב חלקי הארץ, אולי הוא יפסח מעלינו הפעם.
noambarn: (Default)
2014-12-21 12:37 pm

בזכות הפארק

 עברנו מלפני תקופה לגור ליד פארק הירוק בשכונה חביבה וירוקה. אנחנו לא משלים את עצמנו וחושבים שעברנו לגור במושב הפורח והשקט כי בכל זאת אנחנו גרים בלב העיר אבל מבחינתנו הפארק הוא סוג של מפלט שאנחנו מנצלים כדי ליהנות מהשילוב האורבני והנוף הפסטורלי. אנחנו מקפידים על ריצות או הליכות משותפות בפארק מספר פעמים בשבוע ושומרים על אורח חיים בריא ככל הניתן (למרות כל הפיתויים מסביב) ויודעים שזה אזור מצוין לגדל בו ילדים כי מבחינתם הם לא צריכים יותר מגג מעל הראש ומקום לטייל בו איתם, וזה תקף בכל גיל. ברור לי שרווית מאוד תיהנה בחופשת לידה כשתוכל לטייל תחת השמש באזור ליד הבית, לקחת איתה ספר ולקרוא מול האגם. יותר מזה לא באמת צריכים. וזו תחושה הרבה יותר מרוממת מלגור בשיכון ללא גינות וללא מקומות מרגיעים.
אז אנחנו נהנים מבחירת המגורים בזכות הפארק וזה בסדר להודות שלא היינו בוחרים לגור כאן לולא הוא.  
noambarn: (Default)
2014-12-21 12:30 pm
Entry tags:

אנחנו שניים

 
התחלתי עם רווית לפני יותר משנה אבל נראה שאנחנו ביחד כבר הרבה שנים  ואני לא באמת זוכר את התקופה לפני. אומרים שככה זה, שוכחים מהר כשמתרגלים למציאות בחיים, ככה קורה גם כשיש ילדים- לא זוכרים את החיים שהיו לפני.
אז אני מרגיש כאילו כל הזמן היינו יחד ואנחנו בתקופה של ירח דבש. אין כמעט ריבים וגם כשיש הם מאוד לא משמעותיים. ובאמת טוב לנו. לא צריכים יותר מידי חברים מסביב כדי שנרגיש שיש אווירה טובה. אנחנו גם לא יותר מידי ממהרים בכל ענייני הילדים ולא נותנים לסביבה להלחיץ אותנו עם הדיבורים על השעון המתקתק.
אנחנו לא מאמינים בלעשות דברים מתוך לחץ אלא לעשות אותם בזמן שמתאים לנו ובקצב הנכון ביותר.
כנראה שאנחנו רוצים להמשיך להיות ביחד רק שנינו ולחזק את הזוגיות ולטפח אותה כך שכשיגיע תינוק וייכנס לתמונה, הזוגיות תהיה חזקה, איתנה ועמידה כך שתוכל להתמודד עם כל הקשיים.
ואכן מצופה שיהיו כאלה, אנחנו לא משלים את עצמו. אז לפני האתגר והסבלנות הרבה שתידרש, נתמוך אחד בשני, נחזק את הבסיס ואז בבוא הזמן נתמודד עם מה שיביא היום.

 

 
noambarn: (Default)
2014-10-04 09:32 pm

היעד הבא הוא שלי

 אפשר לומר שאני די מכור לטיסות. אני אוהב לטייל, להכיר מקומות חדשים, לאכול אוכל שלא אכלתי אף פעם, ליהנות ממוזיקה מקומית ותרבויות חדשות. זה מעצים אותי, פותח לי את הראש ומרחיב את ההשקפה שלי. אני מרגיש שזה דבר שאני תמיד ארצה לעשות, אני חושב שאלמלא הטיולים שיצאתי אליהם, לא הייתי חי בתחושת החופש אליה שפאתי עוד מגיל צעיר. 


noambarn: (Default)
2014-10-04 09:27 pm

עבור סבא וסבתא היקרים שלי

 המתנה הכי קסומה שאני יכול לרכוש עבור סבא וסבתא שלי היא כרטיס לנופש במקום בו הם רוצים לבקר כבר כמה שנים. מצאתי טיולים מאורגנים לספרד של חברת ארקיע, ואני חושב שהם יוכלו להינות מכל מה שהארץ הזו יכולה להציע. לא חשבתי לרגע שהם יסעו לבד, כי הם לא דוברים את השפה, אבל יחד עם קבוצת אנשים הם יוכלו לתקשר בקלות יותר. 

יש יתרון עצום שיוצאים לטיול עם עוד כמה אנשים, אני זוכר את הטיול הראשון שלי לחול, גם כן היה טיול מאורגן עם חבר'ה צעירים. הכרתי חברים חדשים, למדתי אודות המקום בגלל המדריך שליווה אותנו, נחשפתי לסיפורים של מטיילים נוספים וגם נשארנו בקשר, עם 2 מהם אני בקשר עד היום, והם הפכו להיות חברים טובים, בפרט לטיולים. 

בגיל מבוגר זו אופציה טובה, אין פחד שהם לא יסתדרו או לא ימצאו את עצמם, כי יש איתם קבוצת אנשים נוספת.
noambarn: (Default)
2014-08-18 12:51 pm
Entry tags:

תירוצים לא יעזרו במקרה הזה

 אני ואשתי מקפידים מאוד לחיות בריא- גם מבחינת התזונה וגם מבחינת הפעילות הגופנית. אנחנו מקפידים על הליכות יומיות, שוחים ומטיילים. חייבים להודות שבהקשר לפעילות הגופנית- זה משהו שלרבים מאיתנו לא מסתדר טוב וקל ליישום, במיוחד כשהלו"ז לחוץ אבל מצד שני- תירוצים תמיד יהיו בלי סוף ומי באמת מאמין בהם. אז מבחינתי כשמדברים על תירוצים- אין טעם לנסות אותם עלי. חייבים להתמיד בזה אחרת לא משיגים כלום. אז מתחילים וממשיכים היום ולא דוחים למחר
noambarn: (Default)
2014-08-18 12:42 pm
Entry tags:

ענף הנדל"ן - לאן?

 אני עובד כרגע בתחום הנדל"ן. לא כעצמאי אלא כשכיר וזה משהו שהוא חדש יחסית. כשנכנסתי לתחום הכינו אותי שזה תחום מאוד דינמי ומאוד נתון לתנודות בגלל המצב הכללי- הכלכלי, הביטחוני וכו' אבל אני חייב להודות שבינתיים לא חוויתי שינויים ומגמות דרסטיות ועדיין אנשים מחפשים בלי סוף דירה להשכיר בתל אביב- במרכז ובצפון. ולגבי המחירים- אם חשבנו שיגיע השלב בו המחירים יצנחו אז כנראה שזה לא בתל אביב. המחירים בשיאם ונראים יציביםץץץ